Naši plavci na MČR základních škol

28.01.2016 06:01:23

V pondělí 25.1. 2016 se šestice  plavců gymnázia Sokolov zúčastnila MČR  kategorie IV., které se konalo v Jindřichově Hradci. V konkurenci i sportovních plaveckých škol chlapci vybojovali v celkovém pořadí 8. místo, mezi víceletými gymnázii byli druzí. O nejlepší individuální výsledek o postaral náš svěřenec M. Karban(4.A), který v osobním rekordu na 50m znak časem 31,18s obsadil 4. místo. V polohové štafetě byli šestí a v kraulové dohmátli na 9. místě. Dále plavali: A. Frolík(25M 20,42s 11. místo), F. Rund ( 50VZ 34,75s 14. místo), I. Landrgott(50VZ 33,73s 12. místo), S. Kafara(50Z 45,24s 12. místo) a J. Hlavsa(50P 50,64s 11. místo).

04.01.2016 20:01:17

POZOR: v sobotu 9.1.2016 bohužel odpadá plavecká přípravka.Důvodem je konání tradičních novoročních plaveckých závodů.Děkujeme za pochopení,

Ještě jeden vánoční dárek

27.12.2015 22:12:29

Vážení rodiče a naši plavci,
víme, že už je po vánoční nadílce, ale my jsme pro Vás (stejně jako v loňském roce) připravili ještě jeden dárek v podobě „PLAVECKÉHO SOUSTŘEDĚNÍ pro naše přípravkové plavce“. Soustředění se bude konat v termínu od 22. 1. 2016 do 24. 1. 2016 v horském hotelu Malamut v Nových Hamrech.   Pokud máte o toto soustředění zájem, napište nám na náš e-mail pkbaso@seznam.cz. (co nejdříve, neboť počet míst je omezen)
Na soustředění se zatím může přihlásit jeden dospělý na jedno dítě (pokud byste měli zájem o více míst pro dospělé, uveďte nám tuto skutečnost do zprávy, pokud se něco změní, budeme Vás informovat). Do zprávy nám  napište jméno a příjmení dítěte, jeho datum narození a také vaše jméno a příjmení. Za Vaše dítě bude celý tento pobyt platit PK Baník Sokolov. Cena za dospělého je 1.000,- Kč.

trenéři PK BaSo smiley

27.12.2015 22:12:34

pohár ČR 10-ti letých Chomutov 12+13.12.15

15.12.2015 19:12:45

Celkem 21 startů na poháru ČR desetiletého žactva si vybojovala čtveřice našich plavců - Týna a Agáta Bohuslavová,Tereza Bartůšková a Vít Holub.
Nejlépe se dařilo Vítkovi ( 6,8,8,9 a 11 místo) ,kterému na 50VZ chybělo jen 0,7s na bronzovou medaili.Týna dokázala vyplavat (16,28,33,35,38 místo).16 místem na 100M  dokázala,že motýlek plavat umí a stále se zlepšuje.Také ji musím pochválit za velikou bojovnost a úsilí.Tereza zaplavala svá maxima (20,21,24,33,33) a už jen svým postupem na pohár mě velmi překvapila.Agáta byla bohužel nemocná,netrénovala a v Chomutově bojovala spíše sama se sebou,přesto všechny disciplíny doplavala (24,27,38,40)
Tak trochu a tajně jsem doufal,že bychom mohli jako na jaře alespoň jednu medaili přivézt.Nedá se nic dělat,i tak mi všichni čtyři jen postupem na pohár ČR udělali radost.Všem díky za reprezentaci oddílu a města.
A jako vždy podle mě náš nejlepší víkendový výkon -  jednoznačně V.Holub a 50VZ -32,2 yes

Radek smiley

Mikulášské závody 2015

29.11.2015 22:11:00

KPŽ 12. - 14. letých v Plzni 21.-22.11.2015

22.11.2015 20:11:36

Z důvodu velké marodky se zúčastnila pouhá čtveřice našich plavců  KPŽ 12.- 14. letého žactva, který se konal v  Plzni.Náš oddíl reprezentovali: Filip Slanina (roč. 2001) plaval v pěti disciplínách, vytvořil si 2 osobní rekordy a nejlepšího výkonu dosáhl na 200m prsa za 2:47,5 min. Štěpán Grebeň (roč. 2003) plaval také v pěti disciplínách, vytvořil si 2 osobní rekordy a nejlepšího výkonu dosáhl na 200m PZ za 3:17,0 min. Štěpán byl bohužel před závody 2 týdny nemocen a na závodech byl mírně nachlazen, což se na jeho výkonech podepsalo. Bára Stupková (roč. 2002) plavala v sedmi disciplínách a zaplavala si 7 nových osobních rekordů. Nejhodnotějšího výkonu dosáhla na 50m VZ časem 31,0s a 100m VZ za 1:09,0 min. Lucie Zicklerová (roč. 2002) plavala v šsti disciplínách a ve všech si vytvořila nové osobní rekordy. Nejlepšího výkonu dosáhla na 100m prsa za 1:35,6 min a na 200m prsa za 3:30,0 min.Bilance v celkovém hodnocení  ve sdruženém mistrovství plzeňského  a karlovarského kraje je 1 x 3. místo a 3 x 4. místo. Jedinou medaili vybojoval Štěpán Grebeň na 200m motýlek. V hodnocení samostatného karlovarského kraje bychom získali celkem 21 medailí, v bilanci 3 zlaté, 14 stříbrných a 4 bronzové medaile.
Všem blahopřejeme a doufáme v postup na MČR.

POZOR:V sobotu 14.11.2015 není trénink plavecké přípravky

11.11.2015 06:11:19

V sobotu bohužel odpadá přípravka - důvodem jsou republikové závody VZS ČČK.Děkujeme za pochopení