16.05.2018 20:05:36

POZOR
PLAVECKÁ PŘÍPRAVKA V SOBOTU 19. 5. 2018 NENÍ Z DŮVODU MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY DĚTÍ A MLÁDEŽE
VZS ČČK

Plavecké soustředění Srní 2018

23.04.2018 19:04:27

Vážení plavci a všichni rodinní příslušníci,
termín odjezdu na plavecké soustředění v Srní se nezadržitelně blíží, takže zde máte všechny důležité informace k tomuto pobytu.
Případné další dotazy Vám rádi zodpovíme.

trenérka Babeta smiley
informace k pobytu

Košařův memoriál 66. ročník

23.04.2018 10:04:48

V sobotu 21.4. 2018 se naši plavci zúčastnili prsařského trojboje vPlzni na Radbuze. Trojboj se skládal z 50m, 100m a 200m prsa. Nejlepšího umístění dosáhl Zdeněk Braum, který obsadil v kategorii dorostu a dospělých 10. místo a vytvořil si 3 osobní rekordy(33,9s. 1:14,8  2:47,5). Ladislav Resmüller obsadil 23. místo a Jan Jukl 27. místo v kategorii žáků. Týna Bohuslavová a Karlina Stinglová obsadily 48. a 46. místo, ale bohužel dívky byly diskvalifikovány vždy v jedné trati. V kategorii dorostenek a dospělých nás reprezentovaly Nikola Smrčková, Růženka Chvostková a Lucie Zicklerová v celkovém pořadí se umístily na 15., 16. a 17. místě. Všichni si zlepšili svá osobní maxima v jedné i ve všech třech tratích. Výsledky najdete na stránkách ČSPS.

17.03.2018 23:03:27

Milí plavci, vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se příští týden v sobotu (24. 3. 2018) v bazénu koná již XVI. ročník závodů pro plavce s tělesným, zrakovým i mentálním postižením POHÁREK, bude zrušen trénink plavecké přípravky. Děkujeme za pochopení. S těmi, kteří s námi vyráží na plavecké soustředění do Nových Hamrů se těšíme v pátek na viděnou, s ostatními se uvidíme na dalším společném tréninku.

bus
23 – 25. 3. Soustředění plavecké přípravky Nové Hamry přihlášené děti plav. přípravky a rodiče

12.02.2018 18:02:54

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou o spolupráci. V sobotu na tréninku plavecké přípravky se ztratily chlapecké plavky značky Arena motiv Superhrdinů avengers, pokud jste je náhodou viděli, nebo si je omylem přineslo domů vaše dítě, napište nám do zpráv, abychom potěšili smutného majitele a domluvili se na jejich vrácení.
Děkujeme za spolupráci.

Zrušení tréninků v době jarních prázdnin

08.02.2018 21:02:51

Informace pro plavce a jejich zákonné zástupce.
Vzhledem k provozní době krytého bazénu, kterou určil provozovatel, Vás informujeme o zrušení tréninků plavecké přípravky i závodního plavání v době jarních prázdnin (tj. od 12. 2. do 18. 2. 2018). Závodní plavci budou o případných mimořádných trénincích informováni prostřednictvím FB nebo našich www.
Děkujeme za pochopení.

02.01.2018 14:01:43

Plavecká přípravka
Dne 6. 1. 2018 není plavecká přípravka z důvodu konání mezinárodních plaveckých závodů.
Těšíme se na vás 13. 1. 2018
Trenéři

MČR 12 - letého a 13 - letého žactva v Kopřivnici a Trutnově 9. - 10. 12. 2017

11.12.2017 19:12:17

Vítek Holub a Martin Růžička přivezli z MČR žactva 3 bronzové medaile, dále 4 x 4. místo, 2 x 5. místo, 1 x 7. místo, 1 x 12. místo a 1 x 13. místo. Letos byl na medaile úspěšnější Vítek, který přivezl 2 bronzové medaile, na 50m VZ časem 27,73 s a 100m PZ za 1:10,69 min. samozřejmě v osobních rekordech. Ostatní umístění plaval také v letos nejlepších časech - 100m VZ 1:02,39 min.(4. místo), 100m M 1:11,20 min.(5. místo), 200m PZ 2:33,86 min.(7. místo) a 200m VZ 2:20,34 min.(13. místo).  Martin kromě 1. disciplíny 200m VZ za 2:11,77 min., výrazně vylepšil všechny svoje osobní rekordy a zároveň 3x obsadil 4. místo( 50m VZ 26,65s, 100m VZ 58,34s, ani čas na 100m Z 1:04,62 nestačil na medaili) a prohlásil, že trutnovský bazén je prokletý. Bronzovou medaili vybojoval na 200m Z časem 2:18,56 min., 5. místo vyplaval na 100m PZ 1:06,72. Je to vynikající úspěch obou našich plavců, kteří potvrdili svoji příslušnost k absolutní plavecké špičce svých věkových kategorií. Úspěch je o to větší, že kluci velkou část podzimu promarodili. Velká gratulace a poděkování za vynikající reprezentaci klubu i Města Sokolova patří oběma našim klukům.